www.hys.net » Opiskelijapalvelut » Kirjasto » Kirjaston henkilökunta & johtokunta

Kirjaston henkilökunta & johtokunta

Kirjaston henkilökunta

Paula Salminen
Kirjastonhoitaja
Sähköposti: kirjastonhoitaja [a] hys.net
Taru Toivanen
  Kirjastoapulainen
Sähköposti: kirjasto [a] hys.net
Johanna Laine
  Kirjastoapulainen
Sähköposti: kirjasto [a] hys.net
Jaakko Salo
  Kirjastoapulainen
Sähköposti: kirjasto [a] hys.net

 

 

Henri Malkki

  IT-tukihenkilö
Sähköposti: atk [a] hys.net

 

 

 

Kirjaston johtokunta 2017

Kirjaston johtokunta 2017

Sähköpostia koko johtokunnalle: kirjasto-johtokunta [a] hys.net

Hanna Arimo, pj   hanna.arimo [a] gmail.com
Anneli Hämäläinen   anneli.hamalainen [a] helsinki.fi
Teemu Junttila   teemu.junttila [a] helsinki.fi
Niko Molin   niko.molin [a] helsinki.fi
Paula Salminen, siht.   kirjastonhoitaja [a] hys.net
Jaakko Salo   jaakko.salo [a] helsinki.fi
Janne Siipola   janne.siipola [a] helsinki.fi
Topias Tolonen   topias.tolonen [a] helsinki.fi
Laura Weckström   laura.weckstrom [a] helsinki.fi

 


Sivua muokattu 19.05.2017

sivukartta - yhteystiedot - palaute
Sisältö © 2007 Hämäläisten ylioppilassäätiö